Художественный музей


RSS 

Читать все новости

Художественный музей
Адрес: ул. Шевченко, 21
Виставка картин «Присвячення коханню і красі»
Живопись
У Художньому музеї до Дня Закоханих відкрилася міні-виставка живописних творів дніпропетровських і українських художників. Розпочинає експозицію полотно Олександра Тишлера «Місячне світло» (1972 р.). «Перед нами зародження почуття. Герої знаходяться у нереальному, умовному просторі. І трактований він художником так, що здебільшого визначає емоційний зміст картини… Художній образ тяжіє до асоціацій з великими драмами кохання: Ромео і Джульєтти, Данте і Беатріче, Петрарки і Лаури… Любов на порозі випробування, у передчутті розлуки», - описувала це полотно мистецтвознавець С. Казанцева.

Кохання байдуже до людського віку - воно спалахує у серцях, що переживають не тільки свою весну, а й свою осінь. Живописним вираженням поетичної аксіоми «любви все возрасты покорны» можна вважати полотно сучасного художника Руслана Кутняка «Осінній поцілунок» (1994 р.). При спогляданні цієї роботи перед очима стають пожовклі листівки закоханих парочок, що були такі популярні на початку ХХ століття.

На виставці також подано роботи Георгія Чернявського, Володимира Городисського, Георгія Невечері, Василя Філоненка, Анатолія Онищенка, Олександра Моравова й Тетяни Яблонської.
Телефон → 744-60-35, 47-33-38
Режим работы: 10:00 - 17:00
Добавил: admin | Опубликовано: 16.02.2011
Комментарии к публикации
Комментариев к публикации нет...