Страница 1 из 1

Де купуєте книги?

СообщениеДобавлено: 22 сен 2020, 15:23
niksa
Знаю, що багато людей вже давно не купують книги оффлайн, адже набагато зручніше вибирати онлайн, до того ж легко можна знайти уривок в інтернеті, зрозуміти, чи варто купувати. А у мене є якийсь страх замовляти в інтернеті, може порадите перевірені магазини?

Re: Де купуєте книги?

СообщениеДобавлено: 23 сен 2020, 13:36
Максим Максимов
Мені без різниці, де купувати книги. Я навіть часто беру у друзів читати, а так само користуюся бук кросинги, думаю, багато хто чув про це, не потрібно купувати, якщо можна з кимось помінятися і зберегти дерево.

Re: Де купуєте книги?

СообщениеДобавлено: 23 сен 2020, 13:47
Елизавета88
Не розумію страху замовляти в інтернеті, адже ви однозначно отримуєте гарантію від магазину на те, що книга прийде в цілості й схоронності і в такому вигляді як на сайті. Я в основному в інтернеті купую завжди, магазини шукаю за назвою твору.

Re: Де купуєте книги?

СообщениеДобавлено: 23 сен 2020, 13:58
igrik
Купую книги в основному в інтернеті, за весь час ніяких казусів не відбувалося.
В цьому магазині великий асортимент книг https://bookish.kiev.ua/ та й в порівнянні з іншими ціни набагато приємніше. Чому вирішив замовляти через інтернет? Та тому що так легко можна знайти будь-який твір. Ніколи не зустрічав в оффлайн магазинах настільки цікавих програм лояльності: знижки, бонуси, акції.
Моя сім'я і друзі теж замовляють онлайн.
А ось і остання книга куплена мною "21 беззаперечний закон лідерства", зараз на половині, дуже подобається, краткий опис можете знайти на сайті.
Изображение

Re: Де купуєте книги?

СообщениеДобавлено: 24 сен 2020, 20:36
Vurqa
Подскажите где можно найти нужные книги но что б и цена была нормальной?